Nicolae Robu a anunţat, în exclusivitate, pe toate conturile lui de Facebook, că intrarea la meciul dintre ACS Poli şi UTA Arad, programat în 3 septembrie, va fi gratuită. Titu Bojin i-a dat cu flit a doua zi şi a declarat că nu i se pare normal așa ceva. Acum, oficialii clubului împacă și capra, și varza.
Gratuitatea anunțată de mândrie de Nicolae Robu nu e chiar… gratis. Conducerea ACS a stabilit, în mare grabă, preţul biletelor pe care spectatorii trebuie să le cumpere, dacă vor să vadă pe viu primul joc oficial din istoria echipei ACS Poli de pe teren propriu.
Vor face excepţie spectatorii care vor merge la tribuna II şi la peluzele Nord, respectiv Sud, unde accesul va fi gratuit. „La partida ACS Poli Timişoara-UTA (programată luni, 3 septembrie, ora 19în etapa I din Liga II, seria vest), accesul la tribuna II şi la peluzele nord, respectiv sud va fi liber! La tribuna I, un bilet va costa 7 lei; la tribuna 0 – 10 lei; la loje – 20 de lei, iar la zona VIP un tichet va costa 30 de lei”, anunţă clubul pe pagina de Facebook.
Lansată în cea de a doua jumătate a acestui an, licitația pentru stabilirea executantului studiului…
Fără pauză! Etapa a 14-a din Liga Națională masculină de baschet programează un meci în…
Dacă v-ați bucurat de ieftinirea carburanților din ultimele zile, nu sperați să rămână prea mult…
Duminică, 28 decembrie 2025, în jurul orei 06:15, polițiștii au fost sesizați cu privire la…
Dacă ar fi să ilustrez anul 2025, ba chiar şi ultimii 36 de ani, rezumându-mă…
Există momente în copilărie care rămân pentru totdeauna: prima minge prinsă corect, primul gol marcat,…