Dacă aveți de circulat cu mijloacele de transport în comun, cumpărați-vă din timp bilete. Chioșcurile RATT vor avea program scurt, iar în unele zile vor fi închise. În plus, autobuzele, troleibuzele și tramvaiele vor merge în regim de vacanță.
În perioada sărbătorilor de iarnă, cele 16 puncte de vânzare ale RATT vor avea programul modificat. În 24 şi 31 decembrie, vor avea program redus şi vor fi deschise în intervalul orar 6 – 14. În 25 şi 26 decembrie şi 1 şi 2 ianuarie, punctele de vânzare ale RATT vor fi închise.
Din 22 decembrie 2012 până în 13 ianuarie 2013, mijloacele de transport în comun vor circula în regim de vacanţă. Pe toate liniile RATT se va circula, în zilele de 25 şi 26 decembrie şi 1 şi 2 ianuarie, cu program de duminică. De asemenea, în 25 decembrie 2012 şi 1 ianuarie 2013 autobuzele de pe linia 33 barat nu vor circula. Orarul mijloacelor de transport în comun de pe toate liniile poate fi găsit în staţii şi pe site-ul oficial.
Candidatul PNL Ciprian Ciucu va fi viitorul primar al Bucureştiului, potrivit unui exit-poll realizat de…
Prim-divizionara de handbal SCM Poli Timișoara închide cu bine turul, învingând, conform așteptărilor ultima clasată…
Pe o vreme rece și o ploaie măruntă, fetele de la Poli au întâlnit pe…
Primarul Dominic Fritz a semnat în această săptămână contractul de finanțare prin care Timișoara va…
Spitalul de Psihiatrie şi pentru Măsuri de Siguranţă Jebel va avea un nou amubulatoriu, o clădire…
Etapa a VIII-a din Divizia A1 de volei feminin a însemnat cel mai ușor meci…