Categories: Publicitate

Castigatorii concursului „Rasfat de Ziua Indragostitilor cu Schoko Baroque”! / VIDEO

Patru cupluri norocoase vor petrece o seară de poveste de Ziua Îndrăgostiților după ce au trecut pragul celei mai cochete ciocolaterii în stil vienez din Timișoara! Fericiții câștigători ai concursului „Răsfăț de Ziua Îndrăgostiților cu ciocolateria Schoko Baroque” vor lua cina joi, 14 februarie, la Curtea Berarilor, unde îi așteaptă un separeu romantic, o mâncare pe cinste și o surpriză din partea ciocolateriei!

Cei patru fericiții câștigători sunt Anca Petcov, Nicoleta Copilu, Eleonora Benea și Marius Trif. Îi felicităm și noi și îi așteptăm cu mâncare bună, perechea iubită și surprize dulci!

Pentru că ciocolata ne face vicioși, sănătoși, păcătoși și fericiți, Schoko Baroque, cea mai cochetă ciocolaterie în stil vienez din Timișoara, oferă iubitorilor de ciocolată, la prețuri fără concurență, tot felul de cutii și bucăți de ciocolată, de toate sortimentele și mărimile, dar și dulciuri rafinate, pentru cei care vor să aleagă un dar ieșit din tipare sau pur și simplu să guste din bunătățile aduse din Belgia, Elveția, Austria, Germania și Ungaria.

Printre ele, în exclusivitate în România se află praline belgiene, marțipan în toate formele și culorile, chipsuri de ciocolată pentru bine-cunoscutul „fondue” de ciocolată, gusturi și arome pentru cele mai pretențioase dorințe!

Mai mult, numai la Schoko Baroque se găsesc 64 de produse din ciocolată marca LINDT, de-ți lasă gură apă. Acestora li se adaugă o mulțime de produse BIO, certificate, din Austria.

La Schoko Baroque nici nu trebuie să-ți bati capul cu AMBALATUL CADOURILOR, pentru că de asta se ocupă simpaticele vânzătoare care au pregătit pentru cumpărători hârtie specială, fundițe și alte accesorii. Evident, la comandă.

Așadar, NU MAI STA PE GÂNDURI, Ciocolateria Schoko Baroque de pe strada Proclamația de la Timișoara nr. 7, vizavi de stația de tramvai de la Continental, te așteaptă să-i treci pragul și să-ți îndulcească viața!

Urmărește-ne și pe pagina noastră de Facebook pentru a fi la curent cu noutățile noastre.

[nggallery id=1499]

Share
Published by
publicitate

Recent Posts

Fostul rector al Universității Politehnica Timișoara, Viorel Șerban, a încetat din viață

Universitatea Politehnica Timișoara anunță, cu profundă durere, trecerea la cele veșnice a celui care a…

6 ore ago

Primarul Fritz prezintă victoriile municipalității în instanță, pe disputele ”imobiliare”

Am avut succes împotriva contestațiilor de pe strada Cezar, în lupta cu Pizzeria Poli, dar…

11 ore ago

Proiectul lărgirii la patru benzi a drumului județean spre Sânandrei a fost oficial demarat

Lucrările de lărgire la patru benzi a drumului care leagă Sânandreiul de DN 69, Timișoara…

11 ore ago

Cu moral bun înaintea unei dispute dificile pe teren propriu

CSC Dumbrăvița abordează jocul cu „studenții” din Copou cu un moral foarte bun, în urma…

14 ore ago

Aquatim lansează programul ”Apa contează! Educație verde pentru viitor”

Aquatim a pregătit la Muzeul Apei din Timișoara un program special pentru grupuri școlare, dedicat…

15 ore ago

Mai mulți medici vor primi apartamente în noul cartier ANL din Giroc

Mai mulți medici vor primi apartamente pentru a locui în noul cartier ANL de la…

15 ore ago