Accident rutier
Trei mașini au fost grav avariate vineri dimineață, la Sânnicolau Mare. A fost o singură persoană rănită, dar nu grav, și a refuzat să fie dusă la spital.
ISU Timiș a fost solicitat să intervină la un accident rutier între 3 autoturisme, produs la Sânnicolau Mare. Una dintre mașini era parcată în afara părții carosabile, iar de vină pentru accident a fost neatenția unui șofer. La locul intervenției s-au deplasat o autospecială de stingere cu apă și spumă, o autosanitară SMURD, un ofițer și 6 subofițeri din cadrul Stației de Pompieri Sânnicolau Mare. În accident au fost implicate trei persoane. Una dintre ele a avut nevoie de îngrijiri medicale, dar a refuzat să fie dusă la spital.
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”3805″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”150″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
Lansată în cea de a doua jumătate a acestui an, licitația pentru stabilirea executantului studiului…
Fără pauză! Etapa a 14-a din Liga Națională masculină de baschet programează un meci în…
Dacă v-ați bucurat de ieftinirea carburanților din ultimele zile, nu sperați să rămână prea mult…
Duminică, 28 decembrie 2025, în jurul orei 06:15, polițiștii au fost sesizați cu privire la…
Dacă ar fi să ilustrez anul 2025, ba chiar şi ultimii 36 de ani, rezumându-mă…
Există momente în copilărie care rămân pentru totdeauna: prima minge prinsă corect, primul gol marcat,…