Timp liber

La Iulius Mall a fost deschis un nou magazin, sub brandul Primigi

La Timişoara, în cadrul Iulius Mall, a fost deschis de curând primul magazin din regiune al italienilor de la Primigi. Brandul italian este dedicat copiilor. Acesta este situat la demisolul Iulius Mall Timișoara, parte integrată a ansamblului Iulius Town.

Brandul Primigi are o experință de peste 40 de ani în crearea articolelor de încălțăminte, îmbrăcăminte și accesorii pentru copii. Popunerile italienilor se adaptează nevoilor specifice fiecărei grupe de vârstă, astfel încât să ofere maximum de confort. Pe lângă designul care respectă tendințele în modă, articolele comercializate sunt preferate pentru ușurința, flexibilitatea și calitatea lor. Și asta pentru că sunt realizate din materiale premium și cu tehnologiile avansate. 

În această perioadă, prichindeii și părinții se pot bucura și de promoții de până la 70%, în magazinul din Iulius Mall.

În cadrul primitor și vesel al noului magazin din Iulius Mall Timișoara, clienții găsesc articole pentru copii de până la 14 ani, pentru orice sezon. Rochii, pantaloni, tricouri, bluze, șepci și o varietate de sandale și papuci, pentru băieței și fetițe, sunt o parte din piesele pe care le pot alege prichindeii. Articolele sunt create pentru a fi în tendințele modei. Totuși, nu se renunța la garanția calității și confortului, pe care părinții și le doresc pentru copiii lor. În plus, varietatea opțiunilor acoperă toate preferințele celor mici, fiind potrivite pentru școală, joacă și timp liber.

[ngg src=”galleries” ids=”4629″ display=”basic_thumbnail”]

Share
Published by
Marcel Hoster

Recent Posts

Ghiroda a început pregătirea și va disputa șase partide amicale

Una din echipele de top din județul Timiș și-a reluat pregătirea încă de la începutul…

14 ore ago

Zeci de localități din Timiș nu au medic de familie. Președintele Colegiului Medicilor cere implicarea autorităților

Medicina de familie, domeniul care ar trebui să fie unul dintre pilonii sănătății, are în…

17 ore ago

Doi artiști timișoreni reprezintă, prin intermediul unei expoziții, România la Bienala de artă de la Veneția

România va fi reprezentată la ediția cu numărul 61 a Bienalei de Artă de la…

18 ore ago

Dragoste de mamă. Managerul Institutului de Boli Cardiovasculare Timișoara a primit o donaţie de un milion de euro de la mama sa

Managerul Institutului de Boli Cardiovasculare din Timișoara, medicul Tudor Constantin Luca, a primit de la…

18 ore ago

A fost lansată licitaţia privind reabilitarea zonei centrale a oraşului Sânnicolau Mare, proiect de 5,5 milioane de euro

Primarul oraşului Sânnicolau Mare, Dănuţ Groza, a anunţat că a fost lansat în liciatţie proiectul…

20 de ore ago

Weekend rece în toată țara. În Banat vor fi valori pozitive

Iarnă în toată puterea cuvântului în țară. În Banat însă, vremea va fi mai blândă…

20 de ore ago