Economic

Moș Crăciun vine pentru cei mici pe platforma Zoom, de la Iulius Town

Cei de la Iulius Town vin cu o ofertă cu totul inedită: o întâlnire virtuală cu Moș Crăciun, prin intermediul platformei Zoom! Iulius Town lansează platforma www.moscraciunexista.ro, care îi conectează pe cei mici cu Moșul. Simpaticul bătrânel s-a adaptat și el noului context, și-a cumpărat laptop și se va întâlni online cu toți copiii cuminți. Programează-ți întâlnirea virtuală cu Moș Crăciun!

Ai acasă un mic elf care vorbește încontinuu despre Moș Crăciun? Spune-i că Moșul și-a pus internet la Polul Nord, și-a instalat un webcam și îl așteaptă la o întâlnire online, pentru că anul acesta păstrăm distanța! Intră pe site-ul www.moscraciunexista.ro, completează formularul de înscriere, selectează data și ora la care vrei să vorbești cu Moș Crăciun și pregătește lista de cadouri! Toate sesiunile sunt gratuite, însă grăbește-te, pentru că locurile sunt limitate! Programările se realizează deja, iar întâlnirile vor începe de luni, 14 decembrie 2020.

Moșul va intra să discute cu cei mici despre cât de cuminți au fost, ce își doresc să primească cadou și va asculta poezii. Pentru că nici internetul nu poate să „alerge” mai repede decât Rudolf, fiecare întâlnire va dura maximum opt minute, astfel încât Moșul să poată vorbi cu cât mai mulți copii.

După înscriere, fiecare participant va primi, pe adresa de email, confirmarea rezervării, pașii de urmat și un link privat pe care trebuie să îl acceseze pentru a sta de vorbă cu Moș Crăciun. Întâlnirea va avea loc pe platforma Zoom, iar ca să fim siguri că simpaticul bătrânel te aude și vede bine, recomandăm tuturor celor înscriși să intre pe link-ul primit cu trei minute înainte de ora rezervată, pentru a testa camera video și microfonul.

Ca să te vezi cu Moșul pe Zoom nu trebuie să ai cont pe platformă, ci doar să urmezi instrucțiunile.

Share
Published by
Marcel Hoster
Tags: Iulius Town

Recent Posts

E oficial! Ciprian Ciucu câştigă detaşat alegerile pentru Primăria Bucureştiului. Mare surpriză pe locul 2!

Candidatul PNL Ciprian Ciucu va fi noul primar al Capitalei, câştigând oficial scrutinul la o…

4 ore ago

Exit-poll: Ciprian Ciucu câştigă detaşat Primăria Capitalei. Victoria îi aparţine şi lui Ilie Bolojan

Candidatul PNL Ciprian Ciucu va fi viitorul primar al Bucureştiului, potrivit unui exit-poll realizat de…

7 ore ago

Emoții doar în primul sfert de oră! SCM Poli Timișoara a învins categoric codașa din Sighișoara

Prim-divizionara de handbal SCM Poli Timișoara închide cu bine turul, învingând, conform așteptărilor ultima clasată…

11 ore ago

Fetele de la Poli închid sezonul regular cu o victorie frumoasă contra Bistriței

Pe o vreme rece și o ploaie măruntă, fetele de la Poli au întâlnit pe…

14 ore ago

Viceprimarul Lațcău anunță punerea în valoare a clădirilor din zona Pieței Mocioni odată cu revitalizarea zonei

Primarul Dominic Fritz a semnat în această săptămână contractul de finanțare prin care Timișoara va…

15 ore ago

Spitalul de Psihiatrie va avea un nou ambulatoriu, ridicat cu zece milioane de lei

Spitalul de Psihiatrie şi pentru Măsuri de Siguranţă Jebel va avea un nou amubulatoriu, o clădire…

15 ore ago