My-K Iulius Town
De curând, portofoliul de branduri al Iulius Town Timișoara a fost completat de My-K, retailer din industria de cosmetice coreene premium. Pasionații de beauty și skin-care au la dispoziție o gamă variată de măști faciale, produse de make-up și pentru îngrijirea pielii și a părului, de la branduri exclusive precum Dr.Jart+, Cosrx, Nacific.
Recent, My-K a deschis prima locație fizică din România la parterul Iulius Town și propune o gamă variată de produse de îngrijire coreene sinonime cu înalta calitate și inovația. Astfel, timișorenii găsesc aici celebrele măști faciale, ce au revoluționat lumea și care sunt ideale pentru un ten radiant și sănătos, produse de gomaj și exfoliere pentru o piele curată și hidratată, diferite creme hrănitoare, cosmetice pentru un make-up de invidiat, produse pentru îngrijirea tenului, a corpului și a părului și diverse accesorii. Printre brandurile de renume, care se regăsesc la My-K se numără: Dr.Jart+, Cosrx, Nacific, Tonymoly, Missha, dar și alte mărci consacrate.
Toate produsele skin-care sunt din ingrediente naturale speciale: ginseng, semințe de chia, cartofi sau mucus de melc, și au la bază tradiția coreeană ce tratează cu mare respect frumusețea. Acestora li se adaugă tehnologiile inovatoare, astfel că rezultatul utilizării produselor coreene nu va trece neobservat, pielea va străluci, iar machiajul impecabil va ieși mereu în evidență.
My-K este un retailer multibrand și este destinația perfectă pentru toți iubitorii de produse de skin-care coreene.
Mărturisesc că iniţial nu am înţeles deloc demersul Primăriei de-a închiria un spaţiu în buricul…
Societatea Drumuri Municipale (SDM) face cunoscut programul zilei de 09.02.2026, unde se vor executa reparaţii…
Poli se află în Antalya, unde în perioada 3-14 februarie susține o perioadă de pregărire…
Duminică neagră pe șoselele din Banat! După tragicul accident din urmă cu două săptămâni când…
Un parteneriat de două firme din Botoșani, respectiv Suceava, au câștigat contractual pentru finalizarea lucrărilor…
Lucrările de ridicare a noului Centru de Mari Arși de la Timișoara au fost finalizate.…