Social

Un bărbat de 69 de ani s-a aruncat de la etajul 9 al Spitalului Judeţean

Un bărbat în vârstă de 69 de ani s-a aruncat în gol de la etajul 9 al Spitalului Judeţean. În cădere, corpul său a rupt şi sigla spitalului. Bărbatul era internat la Secţia 2 Neurologie, fiind venit de la azil.

Nu se cunosc împrejurările în care s-a produs această tragedie. A demarat o anchetă internă, la faţa locului ajungând şi poliţiştii. Bărbatul nu a decedat, dar se află în stare critică. Vom reveni cu amănunte.

Foto: Dani Amariei

Share
Published by
Oana Telescu

Recent Posts

Cum i s-a urcat PSD-ului democrația la cap

Pe vremea crâncenului dar și obositului PSD, la final de trimandat Ion Iliescu, social-democrații au…

4 minute ago

Primăria Moşniţa Nouă scoate la vânzare prin licitaţie mai multe parcele de teren aflate într-o zonă în continuă dezvoltare

Primăria Moșnița Nouă anunță organizarea licitației publice deschise pentru vânzarea a 22 de terenuri situate…

20 de minute ago

Activity Foundation – locul unde educația, inițiativa și cooperarea construiesc comunități durabile

Există organizații care se limitează la implementarea unor proiecte punctuale și organizații care reușesc să…

37 de minute ago

Victorie italienească într-un meci cu fotbal puțin! Poli bate în jocul derby de la Ghiroda

  A fost mai multă agitație în tribune, pe lângă garduri și pe bănci, decât…

15 ore ago

La Timișoara, în Piața Operei, e sărbătorită Ziua Protecției Civile/FOTO

Centrul Timișoarei găzduiește sâmbătă un eveniment dedicat Zilei Protecției Civile. Voluntarii de la SALVO prezintă…

17 ore ago

Obținerea serviciilor în cadrul magazinelor E.ON Energie România se face doar cu programare

Accesul în toate magazinele E.ON Energie România se face în baza unei programări prealabile, pentru…

18 ore ago