Inspectoratul de Jandarmi Județean Timiș scoate la concurs cinci posturi vacante prin încadrare din sursă externă sau rechemare în activitate.
Sunt disponibile următoarele locuri de muncă: un post de execuţie vacant de ofiţer specialist II la Administrare Patrimoniu Imobiliar și Protecția Mediului; un post de execuţie vacant de subofiţer magaziner principal Administrarea Patrimoniului Imobiliar și Protecția Mediului din cadrul Serviciului Logistic; un post de execuţie vacant de subofiţer tehnic principal – Tehnologia Informaţiei; un post de execuţie vacant de subofiţer tehnic principal (șef garaj), Compartiment Auto din cadrul Serviciului – Logistic și – un post de execuţie vacant de subofiţer administrativ principal (șef popotă) – Cazarma Lugoj.
Până în 19 noiembrie vă puteți înscrie la concursurile organizate de Inspectoratul de Jandarmi Județean Timiș, respectiv cele de suport Logistic și Comunicații și Tehnologia Informației. Funcțiile acestor posturi vacante asigură suportul structurilor operative.
Mai multe detalii pe pagina web: www.jandarmeriatimis.ro.
Institutul de Studii Geopolitice al Universității “Aurel Vlaicu” din Arad a găzduit vineri, 5 decembrie,…
Și-au riscat viitorul pentru ceva produse dintr-un magazin. Pentru asta au dat și cu pumnul,…
Vineri, 5 decembrie, aproape de ora 11, polițiștii au fost sesizați cu privire la faptul…
Moţiunea de cenzură „România nu este de vânzare – fără progresişti la guvernare”, prin care…
Universitatea Politehnica Timișoara a cumpărat Casa Mühle, o clădire de o importantă valoare emoțională și…
Sâmbătă, de la ora 14.00, va avea loc un nou tur din seria “Descoperă-ți orașul!”,…