Un report de peste 15,98 milioane de lei (peste 3,23 milioane de euro) se înregistrează la categoria I a jocului Joker, în timp ce la Loto 6/49 reportul depăşeşte 2,53 milioane de euro la categoria I, informează Loteria Română.
Duminică, 15 ianuarie, vor avea loc noi trageri Loto 6/49, Noroc, Joker, Noroc Plus, Loto 5/40 şi Super Noroc, după ce la tragerile loto de joi, 12 ianuarie, Loteria Română a acordat 18.869 de câştiguri în valoare totală de peste 1,48 milioane de lei.
La Loto 6/49 se înregistrează la categoria I un report în valoare de peste 12,50 milioane de lei (peste 2,53 milioane de euro), iar la Noroc este în joc un report cumulat în valoare de peste 5 milioane de lei (peste 1 milion de euro)
Potrivit sursei citate, la Noroc Plus se înregistrează un report cumulat în valoare de peste 52.000 de lei (peste 10.500 de euro).
La Loto 5/40 este în joc la categoria I un report în valoare de peste 1,36 milioane de lei (peste 277.300 de euro), iar la categoria a II-a se înregistrează un report în valoare de peste 65.000 de lei (peste 13.000 de euro). La Super Noroc este în joc un report cumulat în valoare de aproximativ 110.000 de lei (peste 22.200 de euro).
La tragerea Joker de joi, 12 ianuarie, la categoria a II-a, s-a înregistrat un câştig în valoare de 503.909,21 lei. Biletul norocos a fost jucat la o agenţie loto din Oradea.
Etapa a VIII-a din Divizia A1 de volei feminin a însemnat cel mai ușor meci…
Prima zi de activitate a ”Lights of the Village”, evenimentul desfășurat la Muzeul Satului Bănățean…
Reli este o femeie puternică și curajoasă. Soție, mamă și învățătoare dedicată, ea a dus…
Centrul de Cultură și Artă al Județului Timiș, instituție de cultură aflată în subordinea Consiliului…
Întrebați pe stradă în Timișoara câți știu de Casa Muhle, de povestea ei, și nu…
În Timișoara, într-o lume în care educația și binele copiilor devin tot mai mult o…