Categories: Sport

Zicu promoveaza meciul cu Astra

La partida cu Steaua, în două mari centre comerciale, dar şi în mijloacele de transport în comun a rulat un clip de promovare pentru această întâlnire. Acelaşi lucru se va întâmpla şi pentru meciul de miercuri.

Poli vrea să joace fiecare meci cu stadionul plin, așa că a început o campanie de promovare a partidelor de pe teren propriu. Pentru meciul cu Astra, de miercuri, de la ora 16, spotul a fost realizat avându-l ca personaj principal pe Ianis Zicu. Golgeterul va reveni pe teren după ce în meciul cu Steaua a fost suspendat.

Share
Published by
Mirela Linta

Recent Posts

Programul de lucrări al SDM în ziua de 19 ianuarie 2026

Societatea Drumuri Municipale (SDM) face cunoscut programul zilei de 19.01.2026, unde se vor executa reparaţii…

3 ore ago

Tragedie la Moșnița: s-a răsturnat cu mașina și a murit

Un bărbat de 54 de ani a condus o autoutilitară pe strada Florența din localitatea…

22 de ore ago

Universitatea de Vest din Timișoara lansează programul de pregătire gratuită pentru BAC, consiliere și oportunități academice pentru mii de elevi

Universitatea de Vest Timișoara continuă și în anul 2026 programul de sprijin pentru elevii din…

24 de ore ago

Spectacol sub panou! Timișoara bate Ploieștiul în prelungiri

A șaptea victorie la rând pe teren propriu pentru prim-divizionara de baschet SCM Politehnica, echipă…

24 de ore ago

Codul de procedură fiscală în domeniul eșalonărilor la plată s-a modificat. Se dorește eliminarea tratamentelor fiscale preferențiale

Începând cu data de 1 ianuarie 2026 au intrat în vigoare cele mai recente modificări…

24 de ore ago

Autostrada A1, plină de gropi periculoase în asfalt. DRDP Timișoara ne anunță că le astupă cu soluții temporare/VIDEO

Șoferii care circulă pe autostrada A1, mai ales pe porțiunea dintre Lugoj și Timișoara, se…

o zi ago