Categories: Economic

Oferte speciale de vacanta in Romania

Cumpărați vacanțe într-o anumită perioadă și primiți o noapte sau două gratuite. Aceasta este oferta Asociației Naționale a Agențiilor de Turism, care a lansat programul „Zile gratuite de vacanță”.

„Zile gratuite de vacanță” se desfășoară exclusiv prin agențiile de turism membre ANAT, în perioada 15 iunie – 15 iulie, respectiv 15 – 31 august. Programul este realizat în parteneriat cu hotelierii din România.

Turiștii care solicită informații agentiilor de turism membre ANAT, cu privire la vacanțele în România în perioadele stabilite, pot primi, pentru prețul plătit, una sau două nopți gratuite de cazare.

Programul face parte din proiectul „Vacanță în țara mea” și, la fiecare ediție, a reușit să atragă zeci de hotelieri de pe litoral, dar și din stațiuni montane, precum și sute de agentți de turism. Aceste oferte sunt disponibile numai la agențiile de turism membre ANAT și nu direct, prin intermediul hotelurilor.

Detalii despre campaniile promotionale promovate de agențiile de turism membre ANAT puteți obține pe site-ul oficial.

Share
Published by
Vlad Stoian

Recent Posts

VIDEO: Accident grav în Timișoara. Două persoane au ajuns la spital

Dublu impact... Un șofer nehotărât a produs haos într-o intersecție din Timișoara, iar două persoane…

14 ore ago

Cum se depune Declarația Unică 212 la Finanțe. Contribuabilii cer tot mai des lămuriri

Peste 80% din totalul de 23.000 de contribuabili care au interacționat în primele 7 zile…

14 ore ago

Centrul de expertiză pentru bolile rare de la Spitalul de Copii Timișoara va fi recertificat de Ministerul Sănătății

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a anunțat recertificarea centrului de expertiză pentru bolile rare (CEBR) de…

14 ore ago

Au fost recepționate noile rame electrice care vor circula de la Timișoara pe calea ferată/Foto

Reprezentanții Autorității pentru Reformă Feroviară au făcut recepția preliminară a două garnituri de tren produse…

14 ore ago

Vreme „accesibilă” în weekend. Vom avea temperaturi „blânde”

Iarna vrea să mai rămână, februarie fiind o lună rece, dar primăvara dă semne că…

15 ore ago

Începând de luni, restricții de circulație bulevardul 16 Decembrie 1989

La solicitarea S.C Aquatim S.A, Comisia de circulație din cadrul Primăriei Timișoara a avizat restricționarea…

15 ore ago