Inna se întoarce la Timişoara după patru luni şi pregăteşte un spectacol în premieră pe malul Begăi. Și nu vine singură, ci însoțită de un întreg band, pentru un concert live care nu trebuie ratat dacă sunteți fani adevărați.
Inna cântă la Timișoara sâmbătă, 15 decembrie, de la ora 23, la petrecerea găzduită de Heaven Studio, sub blazonul Club Management. După ce a strâns mii de fani la reprezentaţia sa din luna august, artista revine pe malul Begăi cu noul său concept de show cu band.
În luna august, de Ziua Timișoara, Inna le-a oferit fanilor doar un fragment din spectacolul pe care îl pregătea alături de trupa sa. Acum acum a venit momentul pentru un full-show live cu instrumentişti. Cântăreața va interpreta „J’Adore”, alături de alte single-uri deja cunoscute, precum „INNdiA”, „Tu şi Eu”, „Caliente”, „Sun is Up” şi, firește, „Hot”.
La finalul concertului, distracția continuă la un after-party de a cărui atmosferă se va ocupa DJ Maxim.
RETIM Ecologic Service S.A., în parteneriat cu ADID Timiș, anunță cea de-a doua campanile trimestrială…
Consilierii județeni au aprobat, după ani de zile de așteptare, primul demers concret pentru a…
Consiliul Județean Timiș a aprobat, miercuri, asocierea cu cei de la Compania Națională de Investiții…
Circulația rutieră în zona Podului Muncii va fi restricționată începând cu finalul acestei luni. Pentru…
Conform BAROMETRULUI Informat.ro – INSCOP Research, ediția a VIII-a, realizat în perioada 2-6 martie 2026,…
Zilele trecute, Timișoara a devenit un punct de referință în chirurgia ortopedică la nivel internațional,…