Iulius Mall îi invită pe îndrăgostiţi să petreacă cea mai romantică zi din an. prin concursuri interactive şi în compania artiştilor îndrăgiţi. Un sejur la Veneţia, căsătorii pentru o zi, „Triatlonul Dragostei”, festival de, concert Dj Project şi Adela sunt evenimentele pregătite pentru cei atinşi de săgeata lui Cupidon.
Pe 14 februarie, de la ora 17, în zona Intersport, tinerii îndrăgostiţi sunt aşteptaţi la „Triatlonul Dragostei”, un concurs cu trei probe care le oferă posibilitatea să îşi demonstreze iubirea: „mers pe trotineta fulgerătoare”, „săritura cu coarda, la prima vedere” şi „ştafeta cu năbădăi”. Câştigătorii vor fi recompensaţi cu vouchere la Intersport şi Black Box, ursuleţi de pluş şi multe alte surprize.
Căsătoriile de o zi vor fi oficiate la „Biroul Stării Civile”, aflat la parterul mall-ului, între 16 și 20. În zona Sarra Blu, de la ora 20, începe concertul DJ Project & Adela. La aceeași oră, un norocos va fi premiat pentru cumpărăturile făcute cu un sejur în doi la Veneţia.
Vreme de toamnă în acest weekend, cu nori și ploi. Iarna se lasă așteptată și…
Acest text nu este despre sărăcie. Este despre bogăția care nu își face datoria. Despre…
Primăria și Consiliul Local Ghiroda, în parteneriat cu Asociația ProDatina, organizează sâmbătă, 13 decembrie 2025,…
Pe 6 decembrie întreaga creștinătate îl sărbătorește pe Sfântul Nicolae, unul dintre cei mai iubiţi…
Societatea Drumuri Municipale (SDM) face cunoscut programul zilei de 06.12.2025, unde se vor executa reparaţii…
Institutul de Studii Geopolitice al Universității “Aurel Vlaicu” din Arad a găzduit vineri, 5 decembrie,…