Primarul Nicolae Robu se vede drept o sursă de venituri pentru presa locală. Liberalul se laudă în gura mare că el şi doar el creşte traficul la toate site-urile de ştiri din Timişoara!
Nicolae Robu e convins că fără el presa din Timişoara ar fi mult mai şteasă şi ar avea mult mai puţină activitate. Ba mai mult, aproape că n-ar citi-o nimeni! Edilul șef are și timp să facă verificări ale traficului site-urilor de știri.
„De când vă dau eu subiecte zilnic v-a crescut audienţa. Am verificat cu specialist: de când fac conferinţe de presă zilnic a crescut traficul la toate site-urile din Timişoara”, a declarat Robu. Altfel, el se declară extrem de ocupat și n-are vreme să răspundă la întrebările care-l deranjează decât printr-un hohot de râs.
Acest text nu este despre sărăcie. Este despre bogăția care nu își face datoria. Despre…
Primăria și Consiliul Local Ghiroda, în parteneriat cu Asociația ProDatina, organizează sâmbătă, 13 decembrie 2025,…
Pe 6 decembrie întreaga creștinătate îl sărbătorește pe Sfântul Nicolae, unul dintre cei mai iubiţi…
Societatea Drumuri Municipale (SDM) face cunoscut programul zilei de 06.12.2025, unde se vor executa reparaţii…
Institutul de Studii Geopolitice al Universității “Aurel Vlaicu” din Arad a găzduit vineri, 5 decembrie,…
Și-au riscat viitorul pentru ceva produse dintr-un magazin. Pentru asta au dat și cu pumnul,…