Timp liber

Târg de nunţi la Iulius Mall, în weekend. Viitorii miri pot câştiga un sejur romantic!

Îndrăgostiţii care plănuiesc să facă, în viitor, marele pas sunt invitaţi, în acest final de săptămână, la Iulius Mall Timişoara. În perioada 1 – 3 februarie 2019, va avea loc unul dintre cele mai importante târguri de nunţi din Timişoara: IM MARRIAGE. Cei interesaţi vor avea ocazia să stabilească toate detaliile evenimentului lor de vis, dar şi să câştige o vacanţă romantică.  

De vineri până duminică inclusiv, cei mai buni specialişti în domeniu şi furnizori de servicii pentru evenimente private vor fi prezenţi la demisolul şi parterul mall-ului, unde îi vor întâmpina pe vizitatori cu oferte complete, care țin cont de tendințe și acoperă toate exigențele. Viitoarele mirese îşi pot găsi rochia perfectă printre numeroasele modele expuse. Rochii clasice, de prinţesă, tip sirenă, cu trenă amplă, cu dantelă, paiete sau aplicaţii decorative preţioase, pentru toate tipurile de siluetă – pot fi admirate, probate şi achiziţionate de domnişoare. Viitorii miri vor găsi şi opţiuni pentru invitaţii, mărturii, verighete, bijuterii, precum şi servicii de catering, candy bar și cheese bar, aranjamente florale și decorațiuni.

Mai mult, vor putea alege pachete foto – video complete, pentru a păstra amintiri de la cel mai important eveniment. Pentru ca această aventură să fie cât mai plăcută și ușoară, sâmbătă, viitorii miri sunt  așteptați cu momente artistice live ale trupei Versus, cu o prezentare de rochii de mirese ale Casei de Moda Livius, ateliere de aranjamente florale și buchete de mireasă susținute de Atelierul Floral Anca Vlad și demonstrații de make up și hairstyle organizat de Sandria-Academia Artei Înfrumusețării. Și surprizele nu se termină aici. Persoanele care vizitează IM MARRIAGE se pot înscrie la tombola târgului, care îi va premia cu un sejur romantic, în valoare de 3.000 lei, oferit de TUI Travel Center, prin tragere la sorți. Târgul IM MARRIAGE va fi deschis de vineri până duminică inclusiv, între orele 10.00 – 22.00.

Share
Published by
Cristina Tomescu

Recent Posts

Studiu pe piața imobiliară timișoreană: mai sunt terenuri pentru construcții la 20 de euro pe metrul pătrat

Conform datelor cuantificate de cei de la Valoreasy, în cadrul unei analize derulate pe piața…

3 ore ago

Începând de mâine, autobuzul M39 va avea capăt de linie la Foeni, nu la Otelec

Societatea de Transport Public Timișoara (STPT) transmite că, începând de luni, 16 martie, vor interveni…

3 ore ago

Început bun, final cu emoții! Timișoara bate Tg. Jiu la un punct diferență

SCM Politehnica era favorită certă în fața unei echipe ce avea o singură victorie în…

4 ore ago

La Muzeul Apei are loc evenimentul O lume într-o picătură

Fundația de Abilitare Speranța, prin programul UnLoc, și Fundația Aquatim, prin Muzeul Apei, organizează evenimentul…

4 ore ago

Se reia seria acțiunilor din seria Banat Brunch

Organizația My Banat reia seria evenimentelor de cultură gastronomică locală Banat Brunch. Acestea vă oferă…

4 ore ago

Prinde „orbul”, scoate-i ochii

Guvernul Bolojan a revenit de la decizia de desființare a reducerilor de impozite aplicate persoanelor…

7 ore ago