CJ Timis
Călin Dobra, președintele Consiliului Județean Timiș, transmite că angajații instituției vor munci de acasă, din această săptămână.
Dobra transmite că angajații aparatului de specialitate din cadrul Consiliului Județean Timiș își vor desfășura, din această săptămână, în limita posibilităților, activitatea de acasă.
„E o măsură firească și umană, în această perioadă pe care o traversează România. Potrivit Dispoziției pe care am semnat-o, fiecare șef de compartiment își va organiza oamenii din subordine, pentru ca activitatea instituției și proiectele în derulare să nu fie afectate”, transmite Călin Dobra, președintele Consiliului Județean Timiș, pe Facebook.
Lansată în cea de a doua jumătate a acestui an, licitația pentru stabilirea executantului studiului…
Fără pauză! Etapa a 14-a din Liga Națională masculină de baschet programează un meci în…
Dacă v-ați bucurat de ieftinirea carburanților din ultimele zile, nu sperați să rămână prea mult…
Duminică, 28 decembrie 2025, în jurul orei 06:15, polițiștii au fost sesizați cu privire la…
Dacă ar fi să ilustrez anul 2025, ba chiar şi ultimii 36 de ani, rezumându-mă…
Există momente în copilărie care rămân pentru totdeauna: prima minge prinsă corect, primul gol marcat,…