27.02.2022.
SC BIHORAC SRL anunta finalizarea proiectului cu titlul ”Capital de lucru SC BIHORAC SRL” proiect nr RUE 15696 înscris în cadrul Măsurii ”Granturi pentru capital de lucru”, instituită prin OUG nr 130/2020.
Proiectul se derulează pe o perioada de maxim 12 luni, începând cu data semnării contractului de finanțare cu Ministerul Economiei, Energiei si Mediului de Afaceri/ AIMMAIPE, respectiv 27.08.2021.
Obiectivul proiectului îl reprezintă sprijinirea BIHORAC SRL
Proiectul are printre principalele rezultate, următoarele:
Valoarea proiectului este de 622.589,59 lei (valoarea totala) din care: 541.382,25 lei grant si 81.207,34 lei cofinanțare.
Proiect cofinanțat din Fondul European de Dezvoltare Regionala prin Programul Operațional Competitivitate 2014-2020]
[Date de Contact]
Persoană de contact:
Nume, prenume: Fulger Eugen
Website:-, email:bihorac_camelia@yahoo.com, telefon: 0724022955, fax,
Timișorenii s-au arătat extrem de interesați de nivelul impozitelor pe care vor trebui să le…
În primăvară acestui an este programată demararea lucrărilor de reabilitare a pasajului de la strada…
În fine, fostului primar al Timişoarei, Nicolae Robu, i-au ieşit „sondajele” cu care ne-a obişnuit…
De la consultații de rutină și investigații de diagnostic, până la servicii complexe integrate de…
Consiliul Județean Timiș a numit un nou director la Direcția de Drumuri, Transport și Mediu.…
Prim-divizionara de volei feminin CSM Lugoj nu se regăsește la acest început de an. După…