Eveniment

Au dispărut de 3 zile, dar au anunţat Poliţia cu întârziere! Se caută trei copii FOTO / UPDATE

Poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale efectuează verificări în vederea depistării a trei minori de 11, 12 și 13 ani, dispăruți din Timișoara.

La data de 20 iunie 2022, polițiștii timișoreni au fost sesizați cu privire la dispariția a 3 minori de 11, 12 și 13 ani, din Timișoara.

Cu aproximativ 3 zile în urmă, în data de 17.06.2022, HOLTEA ARMANDO-RAMIN, NOVACOVICI IONUȚ și NOVACOVICI DAVID-ANDREI ar fi plecat împreună de la domiciliile lor din Timișoara, iar până în prezent nu au mai revenit.

Semnalmente HOLTEA ARMANDO-RAMIN: înălțime 1,30 metri, 35 de kilograme, păr negru, ochi căprui.

Îmbrăcăminte: tricou negru, pantaloni scurți negri, îmcălțăminte sport de culoare închisă, șapcă neagră.

Semnalmente NOVACOVICI IONUȚ: înălțime 1,35 metri, 35-40 kg, păr negru, ochi căprui.

Îmbrăcăminte:nu se cunoaște.

Semnalmente NOVACOVICI DAVID ANDREI: înălțime 1,35 metri, 35-40 kg, păr negru, ochi căprui.

Îmbrăcăminte: nu se cunoaște.

Oricine poate oferi detalii cu privire la cei trei minori este rugat să apeleze Serviciul de Urgenţă 112 sau să contacteze cea mai apropiată unitate de poliţie.

UPDATE: Minorii au fost găsiți (au revenit la domiciliu). Nu au fost victime ale vreunei infracțiuni.

Share
Published by
Daniel Neacșu

Recent Posts

SELLification4EDUcation – educația inteligentă se construiește prin profesori susținuți

Educația începe cu oamenii care o fac posibilă Educația nu se schimbă prin reforme rapide…

3 ore ago

VIDEO: Accident grav în Timișoara. Două persoane au ajuns la spital

Dublu impact... Un șofer nehotărât a produs haos într-o intersecție din Timișoara, iar două persoane…

21 de ore ago

Cum se depune Declarația Unică 212 la Finanțe. Contribuabilii cer tot mai des lămuriri

Peste 80% din totalul de 23.000 de contribuabili care au interacționat în primele 7 zile…

21 de ore ago

Centrul de expertiză pentru bolile rare de la Spitalul de Copii Timișoara va fi recertificat de Ministerul Sănătății

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a anunțat recertificarea centrului de expertiză pentru bolile rare (CEBR) de…

22 de ore ago

Au fost recepționate noile rame electrice care vor circula de la Timișoara pe calea ferată/Foto

Reprezentanții Autorității pentru Reformă Feroviară au făcut recepția preliminară a două garnituri de tren produse…

22 de ore ago

Vreme „accesibilă” în weekend. Vom avea temperaturi „blânde”

Iarna vrea să mai rămână, februarie fiind o lună rece, dar primăvara dă semne că…

23 de ore ago