Social

Inedit. Primarul comunei Şag, Flavius Roşu, îşi face public numărul de telefon pentru probleme urgente

Primarul comunei Şag, Flavius Roşu, şi-a făcut public numărul de telefon pentru a fi apelat de conlocuitori în cazuri de urgenţă.

 Într-o postare pe pagina sa de Facebook, în care se adresează locuitorilor comunei Şag, Flavius Roşu, arată că, “pentru diverse situații apărute și solicitări necesare”, programul de lucru cu cetăţenii la Primăria Şag este următorul:

Luni, marţi şi joi: 08:00 – 16:00

Miercuri: 08:00 – 18:00

Vineri: 08:00 – 14:00.

Pentru cazuri de urgenţă, există şi alte soluţii, a continuat Roşu.

“În afara programului de lucru vă rugăm să apelați numerele de telefon doar pentru cazurile de urgenţă. În funcție de tipul problemei, vă rugăm să sunați punctual la următoarele numere de telefon:

Flavius Roșu, primar: 0742268223

Antonius Kapor, viceprimar: 0711962819

Poliția Locală: 0742268231

Víctor Paladuța, Sef SVSU: 0751054914

Primăria comunei Șag: 0256395368

Împreună menținem o comunitate organizată și funcțională. Vă mulțumim pentru înțelegere și colaborare!”, a transmis Roşu

 

Share
Published by
Vlad Stoian

Recent Posts

Enigma USR și a domnului Salvador

Să mai zică cineva că toate partidele sunt la fel! Că toate fură, toate mint…

2 minute ago

Programul de lucrări al SDM în ziua de 26 februarie 2026

Societatea Drumuri Municipale (SDM) face cunoscut programul zilei de 26.02.2026, unde se vor executa reparaţii…

O oră ago

Ovidiu Cuc este noul director al CS Timişul Şag

Începând de marţi, 24 februarie, fostul fotbalist al lui Poli Timişoara Ovidiu Cuc este noul…

15 ore ago

Transfer pe ultima sută! La Poli vine un… bănățean

Mijlocașul Damian Daniel Isac (25 ani) s-a alăturat Politehnicii, chiar în săptămâna în care se…

15 ore ago

Intențiile de dezvoltare pe terenul actualei parcări a CJT din centrul Timișoarei: Clădire cu sală de concerte, cafenea și galerie comercială

Pe terenul actualei parcări a Consiliului Județean Timiș, din centrul Timișoarei, se va ridica o…

16 ore ago

CJ Timiș ”rotește” și optimizează semnificativ banii alocați din împrumutul bancar de 258 de milioane pe care îl are la dispoziție

Consiliul Județean Timiș a aprobat ”rotirea” unor importante fonduri aflate la dispoziția instituției prin intermediul…

19 ore ago