Categories: Social

Spanzurat in padure, la Bazosu Nou

Un bărbat de 40 de ani din localitatea Bucovăț a fost descoperit spânzurat luni seară. Trupul neînsuflețit a fost găsit atârnând într-un copac din pădurea de la Bazoșu Nou.

Trupul bărbatului a fost descoperit de un pădurar, care a anunțat imediat poliția. Criminaliștii au prelevat probe și, din primele informații, se pare că bărbatul s-a sinucis. El ar fi plecat dimineață de acasă, din Oamenii legii au început o anchetă, iar cadavrul a fost transportat la IML Timișoara, pentru necropsie. Polițiștii nu au momentan indicii despre motivul care a stat la baza gestului disperat.

Share
Published by
Georgeta P.

Recent Posts

Gheorghe Falcă despre opțiunile PNL, dacă PSD rupe coaliția: “Ori facem un guvern minoritar, ori lăsăm PSD să guverneze”

Partidul Național Liberal  are pregătite două opțiuni în cazul în care PSD decide să rupă…

2 minute ago

La Sânnicolau Mare au fost aniversaţi 145 de ani de la naşterea marelui compozitor Béla Bartók

În weekend, la Sânnicolau Mare, au fost marcaţi 145 de ani de la naşterea lui…

26 de minute ago

Timișoara primește 68 de milioane de lei fonduri europene Regio Vest pentru finalizarea Centrului MultipleXity

Primăria Timișoara semnează cu ADR Vest și ultimul din seria de contracte de finanțare din…

2 ore ago

Eșec dureros la Vâlcea! SCM Politehnica mai pierde o poziție în clasament

CS Vâlcea a obținut un succes important în cursa pentru locurile de play-off într-un meci…

2 ore ago

Uniunea Eurpeană, şansa istorică a României. De ce e contestată de agitatorii Kremlinului şi idioţii utili

Zilele trecute, contestând binefacerile pe care le-a adus  României aderarea la Uniunea Europeană, Călin  Georgescu…

5 ore ago