Ştefan Muscă şi-a lansat la Timişoara colecţia primavară-vară de haine funky. Evenimentul a avut loc sâmbătă seară în clubul Pantheon, unde zeci de tineri au admirat creaţile cunoscutului designer. Doamnele şi domnisoarele sunt mult mai fericite de acum şi asta pentru că la Timisoara s-a lansat şi colecţia destinată exclusiv femeilor.
Aceasta se poate găsi la magazinul New Funky Fashion Timisoara, situat pe strada Dimitrie Cantemir, nr 1, în spate la Bega Shopping Center, lângă Cec.
Ştefan Musca s-a consacrat în lumea designului vestimentar prin intermediul unei linii de creaţie funky, dominată de fenomenul clubbing-ului. Materialul preferat de Ştefan Muscă în colecţiile sale este denimul, pe care îl exploatează în nenumarate moduri.Mai multe detalii şi informaţii puteţi găsi pe pagina www.nff-timisoara.ro
[nggallery id=1238]
Rectorul Universității „Ștefan cel Mare” din Suceava, Mihai Dimian, a fost propus și validat luni…
Viceprimarul Ruben Lațcău e optimist și anunță: ”Începem luna aceasta în Traian”. Deocamdată se fac…
În iunie 2016, comuna Șag pornea de la zero kilometri de rețea de canalizare. Astăzi,…
Se convoacă Adunarea generală a membrilor CECCAR Filiala Timiș, la sediul filialei, în data de…
La doar câteva zile de la trecerea hotărârii de aprobare prin plenul Consiliului Local Timișoara,…
Fibișul și Maşlocul ar putea să fie primele comune din Timiș care acceptă unirea în…