Accident între Utvin și Sânmihaiu Român. Impactul a avut loc între un autoturism și un camion. Șoferul mașini care a ricoșat în afara carosabilului a rămas încarcerat.
Accidentul a avut loc în după-amiaza zilei de joi, pe DJ 591, intre localitățile Utvin și Sânmihaiu Român. La locul intervenției s-au deplasat de urgență o autospecială de stingere cu modul de descarcerare, un echipaj SMURD, opt pompieri și un echipaj al ambulanței.
În urma coliziunii, autoturismul a ricoșat în afara părții carosabile. În mașină se afla doar șoferul, care a rămas blocat. Victima a fost extrasă de echipajul de descarcerare și a fost transportată la spital.
Viceprimarul Timișoarei, Ruben Lațcău, ”pune sămânța” unei noi posibile dispute, care ar putea apărea pe…
Un bucovinean, aflat la a doua generație în Săcălaz, a câștigat cea mai nouă ediție…
Cod SMIS 324195 Numele beneficiarului: UAT ORAȘUL MOLDOVA NOUĂ În luna martie, Primăria orașului Moldova…
Municipalitatea timișoreană reușește, în sfârșit, să bată palma cu Romsilva pentru a se apuca de…
Trofeul Festivalului - Concurs ”Gelu Stan” 2026 ajunge în Bihor, cucerit fiind de o solistă…
Vești bune pentru comunitatea din Jebel. Vin bani de la Consiliul Județean Timiș pentru mai…