Vestea că Bianca Jurca și Cătălin Cazacu și-au spus adio a luat prin surprindere multă lume. Gurile rele spun însă că această mișcare nu e decât o strategie pentru ca Bianca să-și deschidă drumul spre „sticlă”.
Bianca Jurca și Cătălin Cazacu au format, timp de câteva luni, un cuplu nelipsit din paginile de mondenități. Vorbeau chiar de căsătorie. Tocmai de aceea, vestea că frumoasa și motociclistul s-au despărțit a picat ca din senin.
Declarațiile lui Cătălin Cazacu – care a spus că „merită mai mult” – coroborate cu tăcerea suspectă a Biancăi au dat apă la moară cârcotașilor. Aceștia susțin, nici mai mult, nici mai puțin, decât că timișoreanca se pregătește să calce pe urmele fostului ei iubit, Sergiu Barboni.
Lugojeanul a fost protagonistul show-ului TV „Burlacul”, după concedierea intempestivă a lui Vladimir Drăghia. Se pare că postul de televiziune care difuzează acest format de emisiune intenționează să filmeze o nouă serie, de această dată în varianta „Burlăcița”. Prima ediție a avut în prim-plan o altă Biancă: Drăgușanu.
De această dată, Bianca Jurca era candidata perfectă pentru rol, dar avea o „hibă”: un iubit stabil. În acest context, despărțirea de Cazacu a picat la marele fix. Și, spun aceiași cârcotași, ar urma să țină exact până la încheierea filmărilor. (sursa foto: byby2012.sunphoto.ro)
Joc de luptă, dar slab din punct de vedere calitativ, la Pecica, între gazdele de…
Consiliul Județean Timiș a preluat, vineri, clădirea Vilei Internațional, după mulți ani în care aceasta…
De luni, 16 martie, începe programul anual de întreținere și cosire a spațiilor verzi din…
În ultima etapă a sezonului regular din Liga 2, CSC Dumbrăvița primește vizita Concordiei Chiajna.…
De curând, a fost aprobată o ordonanță de urgență care modifică și completează Legea nr.…
Anne Applebaum, o cunoscută jurnalistă și scriitoare, s-a aflat, joi seara, la Universitatea de Vest…