Administratie

Se deschide un ghișeu pentru eliberarea cazierului judiciar la Buziaș

Începând cu 19 noiembrie, la sediul Poliției Orașului Buziaș se va deschide un ghișeu pentru eliberarea certificatului de cazier judiciar.

Cetățenii se pot prezenta la ghișeu pentru obținerea certificatului de cazier după următorul program:

MARȚI 12:00-15:00;

În data de 17 septembrie 2019 și la sediul Secției 4 Poliție Urbană din Timișoara s-a deschis un ghișeu pentru eliberarea certificatului de cazier judiciar.

Cetățenii se pot prezenta la ghișeu pentru obținerea certificatului de cazier după următorul program:

MARȚI 09:00-12:00;

JOI 13:00-16:00.

Share
Published by
Vlad Stoian

Recent Posts

Programul de lucrări al SDM în ziua de 16 martie 2026

Societatea Drumuri Municipale (SDM) face cunoscut programul zilei de 14.03.2026, unde se vor executa reparaţii…

12 minute ago

PSD a decis să voteze bugetul, dar va introduce mai multe amendamente. Sorin Grindeanu i-a trimis o scrisoare acidă lui Ilie Bolojan

Membrii Consiliului Național al PSD, întruniţi duminică în şedinţă, au decis ca PSD să voteze…

12 ore ago

Unde se ia programat apa la început de săptămână: Jebel, Buziaș, Cărpiniș și alte localități

În zilele viitoare, Aquatim va efectua lucrări de spălare a bazinelor de înmagazinare și a…

17 ore ago

Studiu pe piața imobiliară timișoreană: mai sunt terenuri pentru construcții la 20 de euro pe metrul pătrat

Conform datelor cuantificate de cei de la Valoreasy, în cadrul unei analize derulate pe piața…

20 de ore ago

Începând de mâine, autobuzul M39 va avea capăt de linie la Foeni, nu la Otelec

Societatea de Transport Public Timișoara (STPT) transmite că, începând de luni, 16 martie, vor interveni…

20 de ore ago

Început bun, final cu emoții! Timișoara bate Tg. Jiu la un punct diferență

SCM Politehnica era favorită certă în fața unei echipe ce avea o singură victorie în…

20 de ore ago