Arhiva pentru eticheta: intreruperi de curent

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru sâmbătă, 21 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Giroc: Str.Nuferilor, Liliacului, Arţarului, Anemonei (09:00 – 15:00);

Timisoara: Str. N.D.Cocea, Recoltei, M.Millo, Martir C-tin Radu, Th.Palady, Arsenie Boca, Emil Racoviţă, Anina, Euripide, Legumiculturii, Calea Urseni, I.Podlipny, D.Dinicu, J.Ehrler, N.Stoica de Haţeg, Pavel Stoica,

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru vineri, 20 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str. Paris (p), Blv. Republicii (p), G. Enescu, Dr.Liviu Gabor, Panait Istrati, Iosif Nemoianu (p), Topliţa, Făgăraş, Calea Circumvalaţiunii (p) (09:00 – 17:00);

Moşniţa Nouă: Zona Vile Canal, Oslo, Berna, Atena, Bratislava, Lisabona, Budapesta, Belgrad, Sofia, Praga, Monaco, Amsterdam, Zagreb, Zona Imago, Arlechino, Domino, Bolero, Mirandolina, Colombina, Transilvania (09:00 – 17:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru joi, 19 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str. B.P.Hasdeu, Fraţii Buzeşti (p), Sf. Nicolae, Sabin Drăgoi (p) (09:00 – 17:00); Petre Ţuţea (p), Blv.Ion Creangş (p) (11:00 – 17:00);

Topolovăţ, casnici, magazine PROFI (08:00 – 16:00);

Cenad (08:00 – 16:00);

ANIF – SP Valcani 1+2 (08:00 – 16:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru miercuri, 18 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str.Leandrului nr.25, Suceava, Aprodul Movila, Calea Bogdăneştilor (p), Fraţii Buzeşti (p) (09:00 – 17:00);

ANIF – SP Valcani 1+2 (08:00 – 16:00);

Banloc, Pădureni (09:00 – 15:00);

Bogda, Sintar, Comeat (09:00 – 17:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru marţi, 17 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str.Polonă nr.19, Lacului nr.26 Sc.B (09:00 – 17:00); Str.Baba Dochia (p), A. Şaguna (p), Tigrului, Moise Nicoară, Ion Neculce (p), Dr.Ion Bontilă (p), Ion Mihalache (p) (11:00 – 17:00);

Brestovăţ (08:00 – 16:00);

ANIF – SP Valcani 1+2 (08:00 – 16:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru luni, 16 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str.Lacului nr.26 Sc.A (09:00 – 17:00); Str. A. Bacalbaşa, O. Cotruş, N. Paganini, Podgoriei, Ioan Slavici, Văliug (p) (11:00 – 17:00);

Brestovăţ (08:00 – 16:00);

ANIF – SP Valcani 1+2 (08:00 – 16:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru vineri, 13 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str.Charles Darwin (p), Mehadia, Daliei (p), Lascăr Catargiu (p), Steaua Bl.53 (09:00 – 17:00);

Bucovăţ, AQUATIM Foraj 11,13,16 (09:00 – 17:00);

LEA MT Variaş Petrol – consumatori OMV PETROM (08:00 – 16:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru joi, 12 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Blv.Take Ionescu nr.36, Calea Bogdăneştilor (p), Dunărea (p), Tacit, Barierei, Belgrad, Madona (p), Umbrei (p), A.Mickievic, Radu de la Afumaţi, Grigore Ureche, Banu Severinului, A.D.Xenopol, Casian Munteanu, Nekrasov, Cireşului, C.A.Rosetti, Comoarei, Banul Udrea, Sacului, Mărginenilor, Liman, Păstorilor, Spl. N.Titulescu (p), Andrei Istvan (09:00 – 17:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru miercuri, 11 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str. Fr. Chopin, Cezar Bolliac (p), Moise Nicoară (p) (09:00 – 17:00);

Sânpetru Mare (08:00 – 16:00);

Banloc (09:00 – 15:00);

Lugoj, SC SILCOM, SC EAST COAST (09:00 – 17:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru marţi, 10 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str. Cerceilor nr.2 Sc.A, Bl.D65, Calea Bogdăneştilor (p), Sibiu, Calea Circumvalaţiunii (p), Mendeleev, Gh.Cucu, Dinu Lipatti, Chişinau, Franyo Zoltan, Topliţa, Făgăraş, Madrid, Suceava, Popa Laurentiu, J.S.Bach (09:00 – 17:00);

Saravale (08:00 – 16:00);

Banloc (09:00 – 15:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru luni, 9 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Calea Aradului (p), Aurora (11:00 – 18:00);

Pesac (08:00 – 16:00);

Lovrin, Staţiunea de cercetări agricole (08:00 – 16:00);

Banloc (09:00 – 15:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru joi, 5 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str.Albinelor, Constructorilor (p), Ion Ionescu de la Brad (p), Nicolaus Copernic, Frigului, Oraviţa (p), Lucerna (p), Pisa, Frăţiei, Pomiculturii (p), Arh. Ion Mincu, Ion Roată (p), Carol Davilla (p), P-ţa Athena, Iosif Velceanu,

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru joi, 5 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str. Liniştei nr.23, Ion Barac nr.15 Sc.B, Martir Ion Stanciu (p), Calea Martirilor (p), Pepinierei, Martir Elena Nicoară, Martir Maris, Martir Angela Sava, Versului (p), Mareşal C-tin Prezan(p) (09:00 – 17:00) Blv. Mihai Eminescu, Michelangelo, Camil Petrescu, C.D.Loga, Gh.Andraşiu (11:00 – 17:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru miercuri, 4 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str.Brânduşei nr.9 Sc.A (09:00 – 17:00);

Banloc (09:00 – 15:00);

Sânmihaiu Român, zona ieşire spre Diniaş (09:00 – 17:00);

Chişoda (09:00 – 17:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru marţi, 3 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str. Lacului nr.34 Sc.C, C-tin cel Mare (p), Sfinţii Apostoli Petru si Pavel (p), Holdelor (p), Ion Roată (p), C. Davilla (p), Luigi Galvani (09:00 – 17:00);

Banloc (09:00 – 15:00);

Bucovăţ AQUATIM, Foraj 19 (09:00 – 17:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru luni, 2 martie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str.Cerceilor nr.1 Bl.D66 (09:00 – 17:00); Blv.C.D. Loga (p), Michelangelo, Silviu Bejan, Acad. Alex. Borza, Blv. Mihai Eminescu (p) (11:00 – 17:00);

Banloc (09:00 – 15:00);

Leucuşeşti, Bethausen, Folea, Peciu Nou (09:00 – 17:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru vineri, 28 februarie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str. Dimitrie Paciurea nr.6 Sc.C, Ion Ionescu de la Brad Bl. B29, B30, B91, B23-25, B28, B31, B34-36 (09:00 – 17:00);

Bucovăţ, AQUATIM Foraj1, Foraj16, Foraj 13 (09:00 – 17:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru miercuri, 26 februarie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Blv.Take Ionescu nr.36, Calea Bogdăneştilor (p), Sibiu, Calea Circumvalaţiunii (p), Chişinău, Franyo Zoltan, Topliţa, Făgăraş (09:00 – 17:00);

Banloc (09:00 – 15:00);

Giroc: Str. Arţarului, Neptun (p), Alunului, Catanilor, Ecoului (p), Galaxiei (p), Teiului (p), Parcului (p) (09:00 – 17:00);

Stanciova, Zona spre fost CAP (09:00 – 17:00);

Întreruperi de curent

Întreruperi de curent

E-Distribuţie Banat a programat pentru miercuri, 26 februarie, întreruperi de energie electrică după cum urmează:

Timişoara: Str.Torac, Ţibleşului, Apateu, Dumbrava Roşie, Bitolia, Pindului, Batania (p), Levănţica (p), Câmpului (p), Căprioarei (p), Inochentie M. Klein (p), Brigadierilor, Virgilius (p), Fermităţii, Sucului (09:00 – 17:00);

Uliuc, Staţie Pompare (08:00 – 16:00);

Urseni, SP3 (08:00 – 16:00);

Banloc (09:00 – 15:00);

Deta: Str.M.Kogalniceanu, V.Babes, Parcului (09:00 – 17:00),

Top