Arhiva pentru eticheta: A doua etapa nationala la rugby in 7 s-a disputa la Timisoara

SCM USV Timişoara a dominat categoric şi etapa a doua la rugby în 7

SCM USV Timişoara a dominat categoric şi etapa a doua la rugby în 7

Practic nu au avut adversari. SCM USV Timişoara a „funcţionat” la superlativ şi în etapa a doua a Campionatului Naţional de rugby în 7, desfăşurată chiar pe Arena Gheorghe Răşcanu din Ronaţ. După ce a câştigat clar şi etapa de la Gura Humorului de data trecută, băieţii pregătiţi de Mugur Preda şi-au încântat efectiv suporterii

Top