Arhiva pentru eticheta: agentul termic

Colterm ne anunță că a crescut temperatura agentului termic. Consumul de combustibil a scăzut

Colterm ne anunță că a crescut temperatura agentului termic. Consumul de combustibil a scăzut

Zilele reci din această perioadă i-au făcut pe cei de la Colterm să decidă creșterea temperaturiloir de livrare pe rețeaua primară de transport, astfel încât caloriferele timișorenilor să fie mai calde. Meteorologii au transmis avertizări de temperaturi mai scăzute decât normalul perioadei în care ne aflăm. În astfel de perioade, Colterm crește automat temperatura agentului

Top