Arhiva pentru eticheta: alimentare cu energie electrică

i

A fost restabilită integral alimentarea cu energie electrică în județul Timiș. Nu mai există consumatori decuplaţi

A fost restabilită integral alimentarea cu energie electrică în județul Timiș. Nu mai există consumatori decuplaţi

În urma acțiunilor coordonate și a eforturilor susținute depuse în teren, situația privind alimentarea cu energie electrică în județul Timiș a fost normalizată. Începând cu ora 20:00, toate localitățile din județ beneficiază de alimentare cu energie electrică. Intervenția specializată a tuturor structurilor implicate – Inspectoratul pentru Situații de Urgență „Banat” al Judetului Timiș, Rețele Electrice

Top