Arhiva pentru eticheta: asociatia club sportiv Știința Poli Timișoara

Trei sute de lei pentru noua Poli. Consilierii locali timișoreni au aprobat intrarea în asociația pentru noua echipă de fotbal

Trei sute de lei pentru noua Poli. Consilierii locali timișoreni au aprobat intrarea în asociația pentru noua echipă de fotbal

Municipiul Timișoara se va asocia în cadrul noii Asociații Club Sportiv Știința Poli Timișoara, au decis consilierii locali în ședința de plen de marți. La noua organizație, contribuția Timișoarei va fi de 300 de lei. Desigur vorbim despre capitalul organizației și nu de sumele care vor fi folosite pentru susținerea echipei. „Se aprobă  înființarea Asociației

Top