Arhiva pentru eticheta: Centru de Mari Arși

Componenta tehnică a noului Centru de Mari Arși Timișoara va fi terminată în luna iunie

Componenta tehnică a noului Centru de Mari Arși Timișoara va fi terminată în luna iunie

Următoarele etape tehnice necesare a fi parcurse astfel încât noul Centru de Mari Arși de la Timișoara să fie funcțional se vor finaliza în luna iunie, a anunțat ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete. În prezent, peste 95% din Centru este finalizat. Unitatea care va funcționa în cadrul Spitalului Județean de Urgență din Timișoara va trata primii

Top