Arhiva pentru eticheta: comndament

Gerul de afară a adus un nou comandament de iarnă la Primăria Timișoara

Gerul de afară a adus un nou comandament de iarnă la Primăria Timișoara

La Primăria Timișoara a fost convocat un nou comandament de iarnă în această dimineață, pentru a coordona intervențiile pe străzile Timișoarei, în contextul temperaturilor foarte scăzute din ultimele 12 ore și a prognozei meteo nefavorabile din următoarea perioadă.  În urma dezbaterilor tematice, suntem informați că pe parcursul nopții și al dimineții, echipele Salubrizare Timișoara au

Top