Arhiva pentru eticheta: CSU Politehnica Timisoara

CSU Poli se întoarce cu patru medalii de la Campionatul Național de înot în bazin scurt

CSU Politehnica Timișoara a câștigat patru medalii la Campionatul Național de înot pentru Seniori, Tineret și Juniori în bazin scurt, întrecere care s-a desfășurat în weekend, la Otopeni. Radu Vaipan a fost pe poziția a treia în proba de 50 de metri bras. Albert Cojanu a câștigat două medalii de argint în probele de 50

Fetele de la CSU Poli, medalie de bronz la la handbal pe plajă

Echipa feminină de senioare a CSU Politehnica Timișoara a obținut medalia de bronz la Campionatul Național de Beach Handball. La seniori masculin, handbaliștii alb-violeți au terminat pe poziția a patra, după o finală mică intens disputată. CSU Politehnica Timișoara a participat în perioada 1-3 septembrie 2023 la Campionatul Național de Beach Handball, care s-a desfășurat