Arhiva pentru eticheta: doua masini s-au facut scrum

Două mașini s-au făcut scrum pe A1, nu departe de Timișoara

Două mașini s-au făcut scrum pe A1, nu departe de Timișoara

Incendiu puternic izbugnit în această după masă pe una din parcările de pe autostrada A1, lângă Topolovăț, în sensul spre Timișoara. Două maşini au ars ca torţele. Alerta a fost primită aproape de ora 16, iar pompierii au intervenit de urgență. Au fost stinse cele două autoturisme, dar au rămas pagube mari în urmă. Urmează

Top