Arhiva pentru eticheta: Dr.ing. Sergio Goma

„One man factory” în afaceri. Despre industria producției, viitorul pieței muncii și bere, cu un absolvent de top de la UPT

„One man factory” în afaceri. Despre industria producției, viitorul pieței muncii și bere, cu un absolvent de top de la UPT

Eveniment din care fiecare a avut ceva de învățat. Centrul de Conferințe al Universității Politehnica Timișoara a găzduit miercuri, 2 aprilie 2025, un eveniment de excepție susținut de un absolvent de excepție al UPT. Dr.ing. Sergio Goma, fost director la Qualcom Technologies, a prezentat în fața studenților, a cadrelor didactice și a unor reprezentanți ai

Top