Arhiva pentru eticheta: efectele utilizarii inteligentei artificiale

Alexandru Rogobete

Reforma din sănătate și efectele utilizării inteligenței artificiale, dezbătute de ministrul Sănătății, la Timișoara

Reforma din sănătate și efectele utilizării inteligenței artificiale, dezbătute de ministrul Sănătății, la Timișoara

Asociația Femeilor Antreprenor din România (AFAR), Camera de Comerț, Industrie și Agricultură Timiș (CCIAT) și Spitalul Județean de Urgență „Pius Brînzeu” din Timișoara vor organiza, pe 13 februarie, conferința “Reforma sistemului de sănătate în favoarea pacientului. Efectele inteligenței artificiale în sistemul de sănătate “. La conferință va participa ministrul Sănătății, Alexandru Florin Rogobete. De asemenea,

Top