Arhiva pentru eticheta: esec la rugby

Un meci de… uitat! Campioana la rugby, învinsă acasă de vicecampioană

Un meci de… uitat! Campioana la rugby, învinsă acasă de vicecampioană

SCM USV Timișoara a pierdut în cadrul etapei a treia a Ligii Naționale de rugby, clasicul campionatului, contra tradiționalei adversare, CSM Știința Baia Mare. A fost un meci însă destul de modest, dar de mare luptă și angajament, 12-17 (7-3). Timișoara a fost departe de forma arătată în Supercupă și în primul meci jucat în

Top