Arhiva pentru eticheta: Florin Ardelean.

Spitalul Municipal Timișoara

Spitalul Municipal Timișoara are teme de casă de la DSP. Șeful CJT cere discuții pe dezvoltarea sistemului medical

Spitalul Municipal Timișoara are teme de casă de la DSP. Șeful CJT cere discuții pe dezvoltarea sistemului medical

Spitalul Municipal Timișoara a primit o autorizație sanitară pe șase ani, special pentru a nu fi afectați pacienții, spune directorul Direcției de Sănătate Publică Timiș, Florin Ardelean. Va urma o autorizație pe un an de zile, dar după cei de la spitalul municipalității vor implementa anumite măsuri. Conform lui Ardelean, Spitalul Municipal are o autorizație

Top