Arhiva pentru eticheta: nationalele de junioare la gimnastica

Viitorul în gimnastică românească începe în această săptămână la Timișoara

După revenirea în lumea bună de la Jocurile Olimpice de la Paris 2024, Federația Română de Gimnastică, în parteneriat cu Primăria Municipiului Timișoara, organizează, în perioada 3-5 aprilie 2025, la Sala „Constantin Jude” (Olimpia), prima etapă a Campionatului Național Individual și pe Echipe pentru Junioare III și II. Aceasta este prima competiție din noul ciclu

Top