Arhiva pentru eticheta: perioadele cu temperaturi ridicate

Se deschid cinci puncte de prim ajutor pe vreme de caniculă

Canicula de afară aduce în prim plan redeschiderea punctelor de prim ajutor pe domeniul public. Primăria Timișoara, în colaborare cu Direcția de Sănătate Publică Timiș, Crucea Roșie și Școala Postliceală „Henri Coandă”, deschid și în acest an asemenea puncte de prim ajutor unde cetățenii pot primi apă și asistență medicală de bază în perioadele cu

Top