Arhiva pentru eticheta: Promisiuni de viitor de pe semicerc

Promisiuni de viitor de pe semicerc! Bronz pentru juniorii III de la SCM Poli

Promisiuni de viitor de pe semicerc! Bronz pentru juniorii III de la SCM Poli

SCM Politehnica Timișoara a câștigat finala mică a Campionatului Național de handbal, juniori 3. Turneul final a avut loc la Suceava. În meciul pentru bronz, micii alb-violeți au învins LPS Suceava, cu 36-24. Ei aveau un avans consistent încă de la pauză, 16-10. Rentea, cu 9 goluri, și Andreiciuc, cu 8, au fost principalii marcatori

Top