Arhiva pentru eticheta: relocare licee

Discuții Inspectoratul Școlar – Primăria Timișoara. Relocarea colegiilor nu a fost stabilită

Discuții Inspectoratul Școlar – Primăria Timișoara. Relocarea colegiilor nu a fost stabilită

Reprezentanţi ai Inspectoratul Școlar Județean Timiș și ai Primăriei Timișoara au discutat, la sediul municipalității, tema întâlniri fiind situația imobilelor în care se desfășoară activitatea școlară, inclusiv relocarea a două licee, operațiune care a devenit subiect de dispută și de presă. Pe parcursul a două ore de discuții, au fost abordate mai multe subiecte relevante,

Top