Arhiva pentru eticheta: ruben lațcăi

Magistrala Verde de pe Șagului a primit prima aprobare în CLT. Primăria iese la vânat de locuri de parcare la schimb

Magistrala Verde de pe Șagului a primit prima aprobare în CLT. Primăria iese la vânat de locuri de parcare la schimb

Primăria Timișoara a făcut un prim pas concret în a transforma Calea Șagului în Magistrala Verde. Consiliul Local a aprobat documentației tehnico-economice faza SF, cu elemente de DALI și a indicatorilor tehnico-economici aferenți obiectivului de investiție cu denumire ”eco”. Una dintre problemele ridicate în cursul discuțiilor pe proiectul de hotărâre s-a referit la dispariția mai

Top