Arhiva pentru eticheta: s-a rasturnat cu masina

A ieşit de pe şosea şi s-a răsturnat cu maşina. O şoferiţă neatentă a ajuns la spital

A ieşit de pe şosea şi s-a răsturnat cu maşina. O şoferiţă neatentă a ajuns la spital

Accident grav, marţi de dimineaţă în judeţul Timiş. Neatenţia a băgat o şoferiţă în spital. O femeie în vârstă de 48 de ani a condus un autoturism pe DN 59, dinspre Timișoara înspre localitatea Jebel, iar într-o curbă la stânga a pierdut controlul asupra direcției de deplasare, a părăsit partea carosabilă și s-a răsturnat. În

S-a răsturnat cu mașina și apoi nu a vrut să sufle în fiolă. Bonus, nu avea carnet

Polițiștii din cadrul Politiei Orașului Deta, sub coordonarea procurorului din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Timișoara au reținut un bărbat, bănuit de comiterea infracțiunilor de conducerea unui autoturism pe drumurile publice fără permis de conducere și refuzul de la prelevarea de mostre biologice. În fapt, la data de 13 octombrie, în jurul orei 15:30,

Top