Arhiva pentru eticheta: sanatatea mintala

Timișoara vrea propriul centru de prevenire a adicțiilor

Timișoara vrea propriul centru de prevenire a adicțiilor

După inițiativa Consiliului Județean Timiș de a înființa la Ciacova un centru pentru susținerea persoanelor cu adicții, iată că și Timișoara ar urma să aibă un centru similar. De această dată prin intermediul Spitalului de Copii, într-o clădire a Primăriei. Spitalul de Copii „Louis Țurcanu” ar urma să înființeze un Centru de Sănătate Mintală și

Top