Arhiva pentru eticheta: satisfactie

Timișorenii încep să aprecieze transportul în comun din oraș

Timișorenii încep să aprecieze transportul în comun din oraș

Transportul în comun din Timișoara este unul dintre punctele în care Barometrul privind Calitatea Vieții din oraș a urcat în viziunea cetățenilor sondați. Tot mai multe persoane folosesc mijloacele de transport în comun, iar călătorii sunt relative mulțumiți de ceea ce primesc pentru abonamentele sau biletele achiziționate. La capitolul satisfacție, cifrele din sondaj arată că

Top