Arhiva pentru eticheta: Sc Gen. 30

În “Săptămâna altfel”, copiii de la Școala Gimnazială 30 din Timişoara au avut o lecție de grijă față de natură la Moşniţa Nouă

În “Săptămâna altfel”, copiii de la Școala Gimnazială 30 din Timişoara au avut o lecție de grijă față de natură la Moşniţa Nouă

30 de pomi, fiecare purtând numele unui copil, au plantat elevii de la Școala Gimnazială nr 30  din Timișoara într-un parc din Moşniţa Nouă. La acţiunea desfăşurată în “Săptâmâna altfel” a participat şi primarul Gerald Simonis. Primăria Comunei Moșnița Nouă, alături de copiii entuziaști de la Școala Gimnazială nr 30 din Timișoara au desfășurat o

Top