Arhiva pentru eticheta: scm poli joaca la dinamo

Cel mai dificil duel! SCM Poli joacă pe terenul campioanei

Cel mai dificil duel! SCM Poli joacă pe terenul campioanei

Alb-violeții joacă duminică, în deplasare, meciul etapei cu numărul X din Liga Zimbrilor, pe terenul campioanei Dinamo București, formație ce a dominat semicercul românesc cu autoritate în acest deceniu. Partida se dispută în Sala Dinamo, de la ora 17.30, iar întâlnirea se va putea vedea și pe PRO Arena. În sezonul trecut, Poli a obținut

Top