Arhiva pentru eticheta: scm politehnica intalneste galariul

SCM Politehnica începe play-out-ul. Primele două meciuri acasă cu ultima clasată

SCM Politehnica începe play-out-ul. Primele două meciuri acasă cu ultima clasată

Baschetbaliștii viola iau startul în faza play-out a Ligii Naționale. Adversarul din turul I este ultima clasată din sezonul regular, CSM Galați. Seria se joacă după sistemul „trei din cinci”. Primele două partide sunt programate la Timișoara, vineri, 24 aprilie, și duminică, 26 aprilie, de fiecare dată de la ora 19:00. Un eventual meci decisiv

Top