Arhiva pentru eticheta: SCM Timisoara deschide seria cu Steaua cu o victorie clara

SCM Timișoara deschide seria cu Steaua cu o victorie clară

SCM Timișoara deschide seria cu Steaua cu o victorie clară

Echipa de baschet a Timișoarei a debutat cu dreptul în turul secund al play-out-ului, acolo unde joacă în grupa locurilor 9-12. În primul meci din seria două din trei, SCM a întâlnit pe teren propriu Steaua și s-a impus fără emoții, 88-74. Doar primul sfert a fost mai echilibrat, prima sirenă consemând egalitatea, 20-20, într-o

Top